Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Takhle řádí mladí Češi v Chorvatsku: Sex, koktejly a plážové party

Zažij nespoutanou party.
+ Další 4 fotografie

Chorvatsko nabízí mnoho pláží, ale co takhle party pláž? Znáte pláž Zrće na ostrově Pag? Zrće představuje ráj na zemi pro milovníky zábavy a hudby. Krásné tanečnice, beach boys a světová hudba od nejlepších DJ´s začínají začátkem června na chorvatské Ibize!

Tuhle nespoutanou party musíte zažít alespoň jednou ve svém životě a teď je ta správná příležitost. Díky Partykybl.cz si můžete užít od 5. – 9. června 4 – denní festival Zrće Spring Break na ostrově Pag. Tento festival je prvním z mnoha dalších mega party festivalů, které se zde během léta uskuteční, stačí si jen vybrat! Čeká vás několik plážových open air klubů s bazény, bary a skvělou taneční hudbou. Pokud vám party na pláži nebude stačit, pokračujte na Party boat. „Tady se konají bláznivé letní večírky a zdejší pláže nikdy nespí jako třeba pláž v Miami. Otevřený klub na pláži Zrće jako je Papaya a tolik krásných dívek jsem ještě nikde neviděl,“ napsal britský novinář listu Daily Mail Marcus Berens.

Luxusní dvoupatrový autobus vás odveze až na místo, kde společně s lidmi z více jak 20 zemí světa budete nasávat atmosféru, na kterou do konce života nezapomenete! Když vás tancování omrzí, pláž nabízí další zábavu jako bungee jumping, wakeboarding, vodní skútry nebo blob jump.

Litrové jumbo koktejly rozproudí krev v těle a vás naladí na tu správnou vlnu. Najdete tam také tisíce osamělých roštěnek, které si přijely užívat a vystavit své dokonalé křivky v bikinách a na holky tam zase čekají tisíce nažhavených borců! S Partykybl.cz se za skvělých 3 200 Kč dostanete na akci, kde vystoupí světoví DJ´s v čele s Nikim Beluccim, kteří vás naladí tak, že nebudete chtít odjet!

Mohlo by vás zajímat

Další články