Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Takhle pořádně narostla hrudní výbava rozkošné Natalii Sadness, která se před lety stala se svým žvatláním hvězdou internetu!

Tohle teď vyrostlo z malé blondýnky Natálie, která kdysi obdařovala svět
svými moudry na téma lifestylu a správně volené řasenky.
Zdroj: youtube.com, facebook.com
+ Další fotografie

Psal se rok 2010 a jemně skřehotavá, tehdy čtrnáctiletá blondýnka s pseudonymem Natalia Sadness dobyla svět českého internetu svým videem s názvem Zvídavý dotazník. V něm si sama pokládala jednoduchoučké otázky, třeba jaké je znamení, kde bydlí, a sama si na ně odpovídala.

Video bylo tak rozkošné a hloupoučké, že se okamžitě stalo hitem sezony a terčem mnoha dalších parodií. Natálie, vlastním jménem Smutková, dostála prototypu jepičí, ale žádané celebritky, která si pro slávu z rodného slezského kraje jezdila až do matky měst – stověžaté Prahy. Dnes už je všechno jinak. Z roztomilé, sotva vyspělé blondýnky je dospělá černovláska, která se nebojí hrdě prezentovat do webkamery své prsní poklady. Těmi se teď pochlubila i nám.

Své pózy, kdy si důkladně hněte ňadra, naštěstí nedoprovází žádným zbytečným monologem – prostě jen někdejším fanouškům ukazuje, jak pořádně za ty roky narostla, a culí se u toho. I tak to ale stojí za to – ostatně posuďte sami v naší exkluzivní kozí fotogalerii!

Související články

Další články