Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Takhle po 17 letech vypadá Jebalova žena z komedie Fotr je lotr: Ostříhala se na kluka!

Takhle po 17 letech vypadá Jebalova žena z komedie Fotr je lotr: Ostříhala se na kluka!
Zdroj: Profimedia.cz/Universal Studios
+ Dalších 7 fotografií
Filmem sice úplně nedotčená nebyla, ale přesto byla role v komedii Fotr je lotr pro Teri Polo (48) pořádným zářezem. Tehdy čerstvá třicátnice se objevila po boku jmen jako Robert De Niro (74) nebo Ben Stiller (52). Jak vypadá filmová manželka zdravotního bratra Jebala po 17 letech od první klapky?

Ztřeštěná komedie Fotr je lotr si později vysloužila další dvě pokračování. I v nich zazářila Teri Polo v roli Pamely, snoubenky Grega Jebala, kterého si zahrál Ben Stiller. Od natočení prvního dílu uběhlo spoustu let a ty se podepsaly i na blonďaté herečce s milým úsměvem.

Ten jí spolu s dobře udržovaným tělem snad jako jediný zůstal. Polo se zbavila sexy hřívy a nechala se ostříhat na kluka. Poté, co se v roce 2012 rozešla s přítelem Jamiem, je stále nezadaná. A něco nám říká, že v tom krátké vlasy nejspíš budou hrát roli.

K herečce se tento účes ani trochu nehodí. Totálně zadupává do země její jemnost a ženskost, ze které by se měla snažit ještě vytřískat maximum. Přece jenom jí táhne na padesátku a najít pořádného chlapa, který se na ni nebude chtít přisát jen kvůli slávě, bude čím dál těžší.

Související články

Další články