Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle paří pražská smetánka: Luxus, masky, Mareš a podvazky jeho Moniky

Party se sexuálním podtextem? Tam přece Leoš s Monikou nemůžou chybět.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Užívají si života plnými doušky. Mejdan střídá mejdan. Někdy to ale vypadá, že jde spíš o kabaret než o večírek v baru. Ale to Leoši Marešovi ani jeho lásce Monice Koblížkové rozhodně nevadí. Hlavně módní kritička šla se svou kůží na trh.

Večírky, zábava, drahý alkohol, masky a hlavní hvězda Leoš Mareš (39). To není rozhodně v luxusních barech nic neobvyklého. Kde je Leoš, tam je sranda, litry chlastu a krásné ženy.

Dokonce málem svou novou lásku Moniku Koblížkovou svlékl až do negližé. Ale to se nakonec nestalo a před pražskou smetánkou Móňa ukázala „jen“ své nekonečně dlouhé nohy v podvazcích, které si majetnicky moderátor držel.

Už z fotky je poznat, že zábava rozhodně po večerníčku nekončila a lidé ve škraboškách to rozjeli na plný plyn. A to by nebyl Leoš, aby nebyl hlavní hvězdou. Přece jen je to známý tahoun každé party a kde jinde se pochlubit nádhernou přítelkyní.

Můžeme Leošovi jeho bohémský život jen závidět, někdy to vypadá, že je spíš robot, jak zvládá pařit až do ranních hodin. Ale přejme mu to, když mu tenhle styl života vyhovuje.

Související články

Další články