Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Takhle nás obelhávají v Hollywoodu. Podívejte se, jak se tvoří filmové triky v Matrixu či Hobitovi

+ Dalších 14 fotografií
Filmové triky jsou takřka všude. Obzvláště ve fantasy filmech. Velkolepé bitvy se skřety asi těžko budou reálné. Podívejte se na naše video, kde uvidíte, jak moc vás američtí filmaři klamou. Jste alespoň trochu překvapení?

V dnešní době už vůbec není jisté, že to, co vidíte na plátně, skutečně filmaři vytvořili. Klidně mohl polovinu filmu vytvořit nějaký brýlatý uhrovitý chlápek sedící za počítačem. Přesněji řečeno stovky a stovky brýlatých uhrovitých chlápků za spoustou počítačů.

Triky jsou v Hollywoodu čím dál tím více používané a mnohdy už i slzy na tvářích herců při emocionálních scénách nejsou pravé, ale přidané digitálně. V dnešní době už je možné opravdu všechno a stačí se podívat na těchto několik málo příkladů obrázků bez jakéhokoli triku a s přidanými digitálními efekty, abyste už vůbec ničemu v televizi, na počítači nebo v kině nevěřili. Podvodníci to jsou!

Související články

Další články