Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle na sobě maká Renato Salerno ze Zlaté mládeže. Líbí se vám jeho vypracované tělo?

Někdo se v pátek z posledních sil přiřítí do práce, Renato tou dobou
tvrdě maká ve fitku.
Zdroj: Facebook
"Dobré ranko, tohle je asi poslední fotka s fialovými vlasy," informuje nás na svém Facebooku Renato Salerno, který se proslavil hlavně díky seriálu Zlatá mládež. Jak je vidět, tenhle borec na sobě maká od brzkého rána a práce se vyplatí! Na tohle tělo v pánské šatně určitě po očku zírají i heteráci.

Renato Salerno je módní bloger a model. Není divu, že na své postavě musí pořád makat. Na sociálních sítích má několik stovek fanoušků, ale nejvíc ho proslavil seriál České televize Zlatá mládež. Tuhle show totiž tenhle výstřední homosexuál ovládl a strhl na sebe veškerou pozornost. S předváděním nemá problémy, a když je nuda, klidně do lidí trochu rýpne, aby se něco začalo dít.

Skoro denně maká ve fitku nejen kvůli práci, ale i kvůli chlapům. Gayové totiž na jeho břišáky letí jako mouchy na lep. Renato se touží stát jednoho dne celebritou a usilovně na tom pracuje. Pokud mu nevyjde vlastní show v televizi, uživí se prý jako zpěvák. No uvidíme. Pokud trénuje hlasivky tak často, jako dělá sedy lehy, má vyhráno.

Související články

Další články