Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Robinsonka Nicol měla malá a povislá ňadra: Po plastice je z ní krásná šťabajzna

+ Dalších 101 fotografií
Robinsonka Nicol Gremplewska (25) nebyla vůbec spokojená se svou velikostí poprsí. O plastické operaci uvažovala už delší dobu, ale odhodlala se k ní až nyní. Ze svých jedniček si nechala vymodelovat na klinice Medico Beauty pořádné čtyřky. Konečně je nyní spokojená a sebevědomá, jak si vždy přála být. Podívejte se na unikátní fotky, které zachycují každičký krok Nicol k jejím vysněným prsům.

Ještě nedávno nikdo neměl ponětí, kdo to vlastně je nějaká Nicol Gremplewska. Jenomže půvabná blondýnka se rozhodla, že zkusí své štěstí v drsné reality show Robinsonův ostrov. Už od začátku jí bylo jasné, že bude patřit mezi podceňované soutěžící.

Moc dobře věděla, že v soutěži jí krása k ničemu není. I přesto se zatím Nicol v Robinsonově ostrově drží zuby nehty a snaží se všem dokázat, že je plnohodnotná soupeřka a ne nějaká ufňukaná blondýna.

Robinsonka Nicol je fitness trenérka a celkově je se svým životem spokojená až na jednu věc. Už dlouhou dobu toužila po nových prsou. Bohužel jí nebylo naděleno, a tak se rozhodla, že si na klinice Medico Beauty nechá zvětšit svoje jedničky na pořádné čtyřky.

Momentálně už je Nicol po operaci a čeká ji několikatýdenní rekonvalescence.

Související články

Další články