Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Takhle líbá premiér: Andrej dal Monice sladkou pusu pod rozkvetlou třešní!

Takhle líbá premiér: Andrej dal Monice sladkou pusu pod rozkvetlou třešní!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 101 fotografií
To je lásky
Tradice se mají dodržovat a v případě té prvomájové jde premiérská manželská dvojice všem Čechům příkladem. Andrej Babiš (64) nepromeškal příležitost políbit svou Moniku (44) pod rozkvetlou třešní. Předseda vlády vlepil milované manželce tu nejsladší pusu v Průhonickém parku, kam chodívají venčit svého psa.

Tentokrát žádné sbírání psích exkrementů, ale sladké polibky. Babišovi se líbali pod rozkvetlou třešní a lidé z romantické fotky doslova šílí!

Co by to byl Andrej (64) za manžela, kdyby si na prvního máje neudělal na svou Moniku (44) čas a nedal jí pořádnou pusu. Premiérova manželka si pak pečlivě zdokumentovaný polibek vystavila na Instagramu.

"Prvomájová tradice," chlubila se Monika u snímku, který nasbíral skoro 2 tisíce lajků a fanoušci na něj reagují záplavou srdíček.

Monika zásobuje Instagram fotkami ze soukromí často. Naposledy se podělila o snímek dcery Vivien (18), fotila i venčení psa s Andrejem. A potom nezapomněla důležitě podotknout, že exkrementy po jejich čtyřnohém miláčkovi svědomitě sbírají.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy