Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Takhle končí velká láska: Manželé spolu žili 52 let, spolu také zemřeli

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Bývalý vojenský desátník a řidič autobusu John Hodgkiss (82) a jeho žena Betty (79) měli opravdu v životě štěstí. Potkali se před třiapadesáti lety a z náhodného setkání byla do deseti měsíců svatba, která stvrdila přes padesát let trvající manželství.

Na děti jim nebylo moc přáno, měli jen jednoho syna, zato ale zase čtyři vnučky a spoustu starostí a radostí s hlídáním a dospíváním. Jak se zdá, bylo by to osudové manželství až navždy, které by rozdělila pouze smrt.

Ale počkat, ono to tak doopravdy bylo.

Manželé Hodgkissovi, ač se to zdá jakkoliv hrozné, naplňují ty pohádkové představy o tom, že s pravou láskou umře i ta naše. Oblíbení manželé z britského West Midlands totiž spolu doslova i vydechli a osudový vztah byl zpečetěn.

Před měsícem, po 52 letech klidného svazku, byli účastni dopravní nehody, kdy se auto pana Hodgkisse střetlo s protijedoucím Audi a manželům již nebylo pomoci. John zemřel na místě, jeho žena Betty druhý den v nemocnici.

Záchranáři, kteří byli vysláni na místo nehody, hovoří o tomto zážitku skoro s úctou. John Hodgkiss ještě krátkou chvíli po nehodě žil a se svou Betty se stihl rozloučit. Když na místo přijela sanitka a hasiči, viděli těžce zraněnou ženu, která drží za ruku svého mrtvého manžela. A krátce nato ho následovala.

Dojemná scéna poznamenala samozřejmě nejen těžce zarmoucenou rodinu, ale i cizí svědky nehody. Protože skutečná osudová láska existuje. Tady je její důkaz v té nejsyrovější podobě.

Související články

Další články