Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Takhle jste zpěváka Václava Neckáře ještě neviděli. Předvedl se v červených trenkách jako David Hasselhoff

Takhle jste zpěváka Václava Neckáře ještě neviděli. Předvedl se v červených trenkách jako David Hasselhoff
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Zpěvák Václav Neckář (72) předvedl, že ještě vážně nepatří do starého železa. Sice už by měl věk na to stát se důchodcem na plný úvazek, ale to by nebyl muzikant, aby všem zase nevytřel zrak a dokonce se neukázal vedle mladé zpěvačky v trenkách!

Málokdo čekal, že se zpěvák dokáže ještě ve svém věku natolik odvázat, že nejen kývne na vtipný letní hit Kluk z plakátu od zpěvačky a skladatelky Patricie, se kterou si střihl duet. Ale i na to, že se na chvíli svlékl do trenek Málokterý chlap by si na to troufl i v padesáti, ale Vaškovi to nedělalo sebemenší problém.

Písničku nahrála Neckářova kapela Bacily, která letos slaví 45. výročí od založení. K ní je i dost úsměvný videoklip, kde se mladá kráska ukáže v plavkách a Vašek nezůstal pozadu a předvedl se v nedbalkách.

Patricie naši hudební legendu nemusela dlouho přemlouvat, sám byl z té písně tak nadšen, že ihned na to s radostí kývl. Oslovila ho hlavně ta myšlenka, že si stále může člověk plnit svá přání nebo o nich aspoň snít. Přesně o tom skladba pojednává. Samotná píseň hned zaujala i Neckáře.

Autorkou hudby a textu je zpěvačka Patricie, která se s Neckářem seznámila na hudebních festivalech

Naživo písničku můžou příznivci Václava Neckáře a skupiny Bacily poprvé slyšet na výročním koncertu k pětačtyřicátým narozeninám skupiny Bacily 31. srpna na pražském Střeleckém ostrově. Ale zatím se podívejte alespoň na srandovní videoklip, který vás zaručeně pobaví.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy