Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle jste youtuberku Veronicu Biasiol ještě neviděli: Ve vytahané mikině bez make-upu vypadá jako malá šmudla!

Poznali byste ji?
Zdroj: Martin Sebestam / Instagram.com
+ Dalších 12 fotografií
Populární youtuberka, bloggerka a momentálně také modelka Veronica Biasiol (19) je v jednom kole. Kromě toho, že točí na YouTube, příležitostně dělá modelku a nedávno odmaturovala. Veronica je šikovná holka, která, ač na některé působí jako fiflena, je ve skutečnosti hrozně milá dívka. Proto se absolutně nezdráhá vyfotit se bez make-upu jen ve vytahané mikině. Poznali byste ji ale?

Půvabná modelka překonala v posledních týdnech hodně nelehké období. Kvůli své práci, ale hlavně kvůli sobě se snaží vypadat skvěle a tvrdě na sobě maká, sledující si ale myslí něco jiného a dávají jí to pořádně sežrat.

„Lidé mě v poslední době napadají za to, že jsem moc hubená a podle nich trpím poruchou příjmu potravy. Také mi píšou, že jsem podvyživená a údajně motivuji mladé dívky, aby vypadaly jako kostry. Jsem vysoká 174 centimetrů a vážím 53 kilogramů, mám lehké kosti a nemyslím si, že je na tom něco špatného. Denně totiž žeru všechno, co vidím, jak blázen, akorát pravidelně cvičím,“ řekla exkluzivně pro eXtra.cz Veronica Biasiol.

Samotná bloggerka na vlastní kůži zažila odvrácenou stranu slávy. Mnozí lidé si o Veronice myslí, že je jen nafoukaná fiflena, která pořádně nic neumí. To ale není pravda. Youtuberka na sobě maká a je pořád v jednom kole.

Nedávno zveřejnila snímek, kterým si naklonila spoustu lidí a ukázala, že i ona je jenom člověk. Na Instagram se vyfotila ve vytahané mikině a kompletně bez make-upu. Možná byste ji sotva poznali, ale pořád vypadá moc hezky, i když na první pohled připomíná trochu šmudlu. Co říkáte?

Související články

Další články