Tomu se říká pořádný odpich! Takhle nikdo snad vždy dobře naladěnou Lucii Bílou ještě neviděl. V soutěži Česko Slovensko má talent potkala spoustu lidí, kteří jí pili krev, ale nedala to najevo. Jenže je přeci jen jeden člověk, který ji natolik vytočil, že opustila křeslo porotce!

Řeč je o podivném účastníkovi Talentu Jozefu Patrovičovi (75), který nevynechal ani jediný casting. Jenže jeho zpěv je tak špatný, že už vážně Lucce nepřijde vtipné, že je tam vždy přijde jen okrádat o čas. Teď to dokonce zašlo ještě o něco dál.

Starší Slovák totiž usedl vedle Lucky v porotě za Jaro Slávika (42), který měl zpoždění. Jenže to se Slavici přestalo líbit a radši se sebrala a odešla. Nechtěla s tímto člověkem dýchat ani stejný vzduch.

"Jaro totiž trčel v zácpě a nestíhal natáčení. A tak ho zastoupil pan Patrovič, publikum si to přálo,“ řekl deníku Blesk zdroj ze štábu. Ten se málem postaral o zpěvaččin infarkt a radši odešla dřív, než by byla sprostá a musela Patroviče za jeho nejapné poznámky praštit.