Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle jste je ještě neviděli! Nejkrásnější dívky Česka se svlékly do spodního prádla

Míša je opravdu krásná žena…
Zdroj: Juliette Armand
Kosmetická značka Juliette Armand dokázala začátkem února takřka nemožné. Do spodního prádla „dostala“ při jednom focení rovnou 2 vítězky České Miss, Andreu Bezděkovou a Michaelu Habáňovou, mistryni světa v Bikini fitness, Timeu Trajtelovou a v neposlední řadě nádhernou Petru Mácovou, která loni získala titul Miss Tvář Juliette Armand 2017.

Koncentrace krásy se promítla i do výsledných fotek, které měla na starosti dvorní fotografka kosmetické značky Juliette Armand Petra Odrazilová. Samotné focení si nenechaly ujít ani některé tuzemské televizní stanice, které získaly pro své diváky exkluzivní materiál přímo z focení v prestižním pražském fotoateliéru. Donedávna v Česku takřka neznámá kosmetická značka Juliette Armand si získává na trhu s krásou velmi rychle své místo nejen díky spojení s vyhlášenými klinikami estetické péče, ale převážně díky neoddiskutovatelné kvalitě produktů, které nabízí.

A jak to vypadá, problém s kosmetickou značkou nemají ani nejhezčí ženy Česka. Pro ni se klidně svlékly do spodního prádla a ukázaly svůj půvab.

Související články

Další články