Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Takhle jste Besky ještě neviděli: Vítězka MasterChef Česko si střihla roli modelky

Vítězka MasterChef Česko Besky nafotila sérii parádních fotek.
Zdroj: foto Petr Kozlík/se souhlasem Tv Nova
+ Dalších 7 fotografií
Jak ji neznáte

Sympatická Slovenka Besky (26), která trvale žije v Česku, si po velkém vítězství v soutěži MasterChef Česko na chvilku odskočila od plotny a zkusila si zcela novou roli modelky. Pod taktovkou profesionálního fotografa se proměnila v pořádnou kočku a neváhala se pochlubit na sociálních sítích!

Okouzlující Besky

Tohle tady ještě nebylo! Krásná vítězka soutěže MasterChef Česko 2021 se ukázala v úplně jiném světle a nafotila naprosto jedinečné snímky. Za objektivem stál skvělý fotograf Petr Kozlík, který je odborníkem na slovo vzatým, a o pohádkovou vizáž se postarala make-up artistka Kateřina Koki Mlejnková. „Focení s Petrem a vlastně s celým týmem bylo pro mě neuvěřitelné. Cítila jsem se poprvé v životě jako nějaká hvězda. Jejich profesionalita, smysl pro detail a rychlost, s jakou mi měnili outfity a vizáž, byla extrémní. Fakt to byl zážitek na celý život,“ popsala Besky své první profi focení.

Mrkve, steaky i vajíčka

Jako hlavní idea focení bylo téma Steak and Cake a je patrné, že se celý tým na fotkách opravdu pořádně vyřádil. Pro doplnění jedinečných outfitů vzniklo dokonce několik klobouků na míru, které připravila Hat Designer Miroslava Sochorová. A co k celému focení řekla Besky? „Když jsem poprvé slyšela téma focení, nedokázala jsem si představit, jak to bude vypadat. Výsledek je za mě naprostá pecka. A moje oblíbená fotka? Rozhodně kouzelník s masem a vajíčko. Fotka s volskými oky byla kaskadérský kousek. Dvě vajíčka mi tekla a jedno bylo studené a mrzla mi ruka. A výsledek? Posuďte sami!“


Související články

Další články