Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle jsme ho měli nejradši: Dan Nekonečný (†52) byl jako TVOR Z JINÉ PLANETY!

+ Dalších 32 fotografií
KRÁL RRRROZKOŠE
Čím déle byl nedávno zesnulý Dan Nekonečný (†52) na scéně, tím bláznivější kostýmy nosil! A jak ukazují snímky, které se redakci eXtra.cz podařilo získat, byla na něj úchvatná podívaná!

Může ještě někdo vůbec pochybovat o tom, proč se pohřeb vyslance ministerstva rrrrozkoše nesl ve znamení barev, převážně žluté, ohňů a veselí?

Fotky z loňského křtu charitativní fotografické knihy První republika dokazují, že Dan si na svém stylingu dával setsakramentsky záležet. A ani třpytky a konfety nechyběly!

„Křest byl na přelomu května a června 2018 a byla při tom velká legrace. O Danovi se to moc nevědělo, ale kdykoli mohl, vždy rád pomohl charitě. Vtipná situace nastala, když se tam do mikrofonu začal ptát řady přítomných děcek, jestli vědí, co je to orgasmus. Vyděšené maminky svým ratolestem hned zacpávaly uši, nebo je spěšně odváděly pryč, ale Dan pohotově dodal: ‚Orgasmus je, když vám Ježíšek přinese hromadu dárrrrků!‘ Všechny tím odboural,“ zavzpomínal pro eXtra.cz autor kalendáře Angelo Purgert.

Na výrazu záleží

Dan Nekonečný pak zpěváky Martina Maxu a Jarka Šimka, kteří křtili doprovodný charitativní klip k songu Jen pro ten dnešní den, pasoval i s moderátorem akce Martinem Dejdarem na rytíře rozkoše.

„Potkali jsme se i při focení charitativního projektu Portréty osobností, v němž jsem fotil 54 známých umělců. Pózoval mi tak dlouho, dokud neměl ten správný afrodiziakální výraz. S touhle fotkou byl naprosto spokojený, ten výraz tam dostal,“ dodal ke své fotografii Purgert.

Mohlo by vás zajímat

Další články