Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle ji neznáte: Ivana Jirešová předvedla v Boyardu žhavý obleček!

Žádná retuš, Photoshop ani vylepšování. Ivana Jirešová prostě nastoupila před kameru v plavkách, rvala se jako lvice o klíč a vypadala u toho skvěle. Takhle se svlékla do plavek v nových dílech Pevnosti Boyard.

Ivana Jirešová si Boyard celkem užívala. „Moje poslední disciplína byla pod vodou, to se mi nepovedlo tak, jak jsem si představovala, tak to byl nejsilnější zážitek. Na pár vteřin jsem tam dostala paniku, že nemám dostatek vzduchu v takové té polokouli… Jinak jsem byla v klidu. S otcem Furou jsem mluvila jenom po telefonu a tam měl hodný hlas a po mně lezly různý věci. Poprosila jsem ho, jestli by mohl mluvit rychleji, ale on mně řekl, ale já ti to musím vysvětlit pomalu, takže v tom hodném tónu to bylo ještě krutější.“

Ivana Jirešová se toho nebála a díky pravidelnému cvičení jógy navíc předvedla dokonalou postavu. Kromě ní se v klání objeví ještě Martin Dejdar, Matěj Dejdar, Martin Zounar a Jitka Nováčková. Nebude chybět tradiční moderátor Libor Bouček (36) a v roli otce Fura Jan Rosák.

Pevnost Boyard sledujte v sobotu 2. září ve 20.15 na Primě!

Související články

Další články