Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Takhle je pohřeb Karla Gotta vidět z nebe: Fronta fanoušků má už 3 km

+ Dalších 30 fotografií
Už bezmála hodinu a půl jsou brány žofínského paláce otevřené pro veřejnost, která se dnes naposledy rozloučí s Karlem Gottem (†80). Před Slovanským ostrovem se utvořila fronta, která má cca 3 kilometry. Reportéři eXtra.cz situaci zmapovali ze střechy Národního divadla. Ve frontě, která se táhne od Anděla na Žofín, stojí desítky tisíc lidí.

Organizátoři očekávali, že se na veřejné rozloučení se zpěvákem Karlem Gottem dostaví více jak 300 tisíc lidí. Realita se od těchto odhadů příliš lišit nebude, už teď se vytvořila několika kilometrová fronta, táhnoucí se od metra Anděl až na Žofín.

Jelikož palác, kde je nyní vystavena rakev s ostatky Mistra, pojme jen zlomek z čekajících, fanoušci si tak budou muset počkat. Prostor žofínského paláce bude otevřen až do 22. hodiny. Lidé tedy doufají, že se na ně dostane. V případě, že nebudou fronty ustávat ještě po desáté večer, Žofín prý bude otevřen déle.

PŘENOS ZE STŘECHY NÁRODNÍHO DIVADLA:

U Národního divadla je zajištěno občerstvení pro truchlící a na místě jsou přistaveny i záchranky pro případ, že se někomu udělá nevolno.

Při čekání se lidé potýkají s nedostatkem toalet a zklamání je čeká i ve chvíli, kdy uvidí Mistrovu rakev zavřenou. Na další nepříjemnosti spojené s pohřbem, se podívejte ZDE.

Poslední rozloučení sledujeme minutu po minutě

Související články

Další články