Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Takhle hubnou celebrity. Jejich trenér prozradil dietní trik, který vám změní život. Za pár dní 5 kilo dole!

Chcete takovou postavu? Tak nežerte a zkuste tuhle dietu.
Zdroj: Thinkstockphotos
+ Další fotografie
Plavková sezona se nezadržitelně blíží, takže jestli chcete do léta ještě něco málo z toho, co jste si nastřádali přes zimu, shodit, máte nejvyšší čas. A jde to i bez hladovky nebo drastického mučení ve fitku.

Slavný trenér, díky němuž se celebrity vejdou do nádherných večerních rób, prozradil trik, jak účinně zhubnout a jeho klienti si ho nemůžou vynachválit, a dokonce se předhánějí, kdo zhubne víc. Všechno spočívá v dietě s názvem 3–1–2–1, hubnoucím hitem, který slibuje, že shodíte 3 až 5 kil za tři týdny.

Princip diety trenéra Delvetta Quinceho je jednoduchý. V první řadě je ale kvůli spalování důležité nastartovat metabolismus. S tím souvisí i čísla výše:

  • 3 dny dodržujete jídelníček, při němž byste neměli přijmout více než 6300 kilojoulů. Do jídelníčku zařadíte hlavně kuřecí maso, zeleninu, vynecháte pečivo a jako přílohu k masu si dáte maximálně rýži.
  • 1 den by váš příjem neměl přesáhnout více než 7150 kilojoulů. Můžete si dokonce dopřát něco, co máte rádi, klidně i malou sladkost, ideálně však kvalitní hořkou čokoládu.
  • 2 dny se opět stravujte jako první tři dny, tedy dietní stravou.
  • 1 den si pochutnávejte na tom, co máte rádi, a opět by váš příjem neměl přesáhnout 7150 kilojoulů. A takhle pořád dokola.

Důležité je, abyste nejedli stále ty stejné potraviny. Překvapujte tělo něčím, co nezná. Metabolismus se tím zrychlí a postupně budou ubývat tukové polštářky.

Související články

Další články