Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Takhle ho zabili! SNÍMKY Z MÍSTA, kde zemřel terorista odpovědný za berlínský masakr

Hledaný Tunisan je po smrti.
+ Dalších 16 fotografií
Pravděpodobný strůjce útoků v Berlíně Tunisan Anis Amri je mrtvý. Zastřelila ho italská policie ve tři hodiny ráno nedaleko Milána! Policisté po něm chtěli doklady, ale útočník je napadl a vykřikoval Alláhu akbar. Policie po něm pátrala od pondělí, kdy na vánočním trhu v Berlíně zabil 12 lidí a 48 zranil.

Nejhledanější terorista posledních dní Tunisan Anis Amri, který je pravděpodobným strůjcem útoku v Berlíně na vánočním trhu, je po smrti. Policisté ho zastřelili po přestřelce ve tři hodiny ráno nedaleko Milána. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na bezpečnostní zdroje.

Policisté po něm pátrali od pondělí, kdy v Berlíně kamionem vjel do davu lidí na vánočním trhu. 12 jich zabil a 48 zranil. Teroristický útok má už svoji první českou oběť, Naďu C.

Podle italského listu La Repubblica chtěli policisté po Tunisanovi doklady. On je ale napadl a vykřikoval Alláhu akbar. Policisté ho zastřelili, jeden z nich je po přestřelce zraněný.

Že se jedná o Tunisana Anise Amriho, už potvrdil i italský ministr vnitra na tiskové konferenci. „Není pochyb, že zastřeleným je Anis Amri,“ prohlásil. „Byl to nejhledanější muž v Evropě. My jsme ho dokázali identifikovat a neutralizovat. Znamená to, že naše bezpečnostní složky pracují skvěle,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články