Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Takhle ho neznáte! Lynčovaný politik Feri shodil své masivní afro. Proč to udělal?

Dominik Feri: Exposlanec se ostříhal
Zdroj: Koláž eXtra.cz / Dominik Feri
Kauza

Exposlanec Dominik Feri ostříhal své hutné afro. Fotku své nové vizáže sdílel na Instagramu pro blízké přátelé. Změnit účes se odhodlal jen pár dní poté, co oficiálně opustil Poslaneckou sněmovnu a vystoupil ze strany TOP 09. Učinil tak v reakci na kauzu údajného zneužití několika mladých žen.

Vlasy byly dlouhá léta poznávacím znakem exposlance Dominika Feriho, 2. června se je však dle příspěvku, který zveřejnil na sociálních sítích pro své nejbližší přátele, rozhodl shodit. Zda to učinil kvůli tomu, aby ho lidé v souvislosti s kauzou Ferigate na ulici nepoznávali na první dobrou, není jisté.

Deník N a server Alarm minulé úterý zveřejnily svědectví několika žen, které tvrdí, že s nimi měl Dominik Feri sex i přes jejich nesouhlas, že se z nich snažil vylákat nahé fotografie nebo je veřejně dehonestoval. Politik odmítl, že by se dopustil sexuálního násilí, omluvil se ale za „nevhodné“ či „nepatřičné chování“ v některých situacích.

Následně Feri oznámil rezignaci na poslanecký mandát a neúčast ve sněmovních volbách. Feri uvedl, že se místa poslance vzdal proto, že nechce, aby podle něj lživé a manipulativní články v médiích poškozovaly jeho nejbližší okolí a kolegy. Bránit se proti nim bude soudně. V pátek pak Feri vystoupil z TOP 09.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy