Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Takhle hajluje anglická královna! Britové se probudili do šokujícího rána!

Tohle je dost silná káva…
Hajlující královna, hajlující královna matka a se zdviženou pravicí se předvedl také Edward VIII. Tenhle film prostě Britové vidět nechtěli.

Pamatujete si, jak princ Harry vyrazil na maškarní v kostýmu nacisty? A jak ho za to tenkrát rodina peskovala? To ještě královna netušila, že bude muset řešit vlastní máslo na hlavě.

The Sun si pro Brity na sobotu připravil opravdu pikantní otvíráček. Tajný filmový materiál ukazuje, co se kolem královny Alžběty dělo v roce 1939. Její sestra Margaret ji učí hajlovat a vše se zdviženou pravicí jistí strýček Edward VIII.

Ten si dlouho myslel, že Adolf Hitler je jeho kámoš, a dokonce ho v roce 1937 s manželkou navštívili v nacistickém Německu. Už tady Edward VIII. nadšeně máchal vzpřímenou pravicí. O dva roky později už to učil tehdy sedmiletou Alžbětu.

Černobílý zrnitý snímek, který trvá pouhých 20 vteřin, byl zapomenutý někde v archivu téměř osm desetiletí.

„Je politováníhodné, že film, který byl natočen před 80 lety a očividně patří do osobního archivu Jejího Veličenstva, byl tímto způsobem zneužit,“ uvedl v oficiálním prohlášení mluvčí královského dvora.

Mohlo by vás zajímat

Další články