Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Takhle drsňáka Jara Slávika z Talentu neznáte: Ukázal milující manželku a dva syny!

Jaro Slávik je v Talentu odjakživa za drsňáka.
Zdroj: repro TV JOJ
+ Dalších 46 fotografií
Všichni ho známe jako obávaného kata z Česko Slovensko má talent, málokdo ale tuší, že je Jaro Slávik (44) v soukromí milujícím manželem i otcem. Soukromí si dlouhá léta pečlivě střežil, především kvůli škraloupu z minulosti v podobě natočení filmu pro dospělé. Teď se svou rodinkou konečně pochlubil!

Brutální upřímností a výroky, které mnohé soutěžící dohnaly až k slzám, Jaro Slávik proslul. K populární show Česko Slovensko má talent už dlouhá léta neodmyslitelně patří. Jen málokdo ale věděl, že se za maskou drsňáka skrývá citlivý a milující táta od rodiny!

Slávik si soukromí pečlivě střeží a o manželce Andree a synech Samuelovi (19) a Danielovi (15) skoro vůbec nemluví. Teď ale udělal výjimku a pochlubil se společnými fotkami z prázdnin. Známý porotce totiž celé léto trávil s rodinou. Byli spolu v Indonésii a potom na ostrově Lanzarote.

„Užívám si s nimi každou volnou chvíli a dávají mi toho vážně hodně. Myslím, že víc než já jim,“ svěřil se Slávik pro server Pluska.sk.

Kdo by to byl do Jara řekl! „Upozorňují mě na nové filmy a knihy, mladší je zase dobrý v komiksovém sektoru, takže mám hodně nových podnětů. Jsme prostě super parťáci,“ dodal s úsměvem.

Mohlo by vás zajímat

Další články