Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Takhle dřív vypadala Rytmusova holka: Jasmino, kolik máš proboha těch plastik?

Takhle vypadala Jasmina Alagič před 10 lety.
+ Dalších 81 fotografií
Tak tohle je něco! Všichni fanoušci až doteď žasli nad neskonalou krásou Jasminy Alagič (28). Jejímu půvabu nedokázal odolat ani samotný Rytmus (41) a zamiloval se do krásky až po uši. Jenomže byly doby, kdy moderátorka SuperStar tak oslnivě krásná rozhodně nebyla. Podívejte se na fotky staré deset let, na kterých je jasně vidět, že Jasmina musela projít několika plastickými operacemi.

Jasmina Alagič není jenom moderátorka nové řady SuperStar 2018, ale také přítelkyně Rytmuse (41), který se před zhruba dvěma měsíci rozešel s Darou Rolins. Jejich vztah vydržel dlouhých sedm let a všichni si mysleli, že to je jeden z nejdokonalejších párů Česka a Slovenska.

Po jejich rozchodu začali všichni řešit, co za ním stojí. Zatím se mluví hlavně o tom, že Rytmus si ze všeho nejvíce přál dítě a s Darou (45) na něm pracovali od začátku vztahu. Bohužel marně. Momentálně má ale slovenský rapper oči jenom pro jednu ženu.

Fanoušci jsou z Jasminy doslova uneseni. Na sociálních sítích se hovoří o tom, že Rytmus má opravdu vybraný vkus, protože Jasmina je nádherná žena. To ale nebude až tak úplně pravda. Moderátorka sice nyní vypadá skvostně, ale vždycky tomu tak nebylo.

Zhruba před deseti lety si nebyla téměř vůbec podobná. Podívejte se na fotky do galerie, jak vypadala Jasmina dlouho předtím, než se stala známá. Sami musíte uznat, že za tím bude stát nejedna plastická operace.

Mohlo by vás zajímat

Další články