Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Takhle dopadl přítel Týnuš Třešničkové! Známá kráska má těžké popáleniny a bojuje na operačním sále, prognózy jsou špatné

Zdroj: youtube
+ Dalších 39 fotografií
Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková je na tom zdravotně velmi zle! I když ještě před pár dny zářila a tvrdila, že je opravdu šťastná i díky své nové lásce, vše se změnilo během minuty! Na romantické dovolené v Istanbulu byla společně se svým přítelem a dvěma dalšími hosty popálena při ohnivé show ve vyhlášené restauraci! Zde jsou první fotografie jejího přítele, Týnuš utrpěla nejtěžší poranění ze všech!

Opravdu velké neštěstí, úzkost a strach prožívá Viktor Hajíček, ale i rodina známé české fashion a beauty youtuberky Týnuš Třešničkové. Ta kvůli pochybení personálu ve známé restauraci talentovaného kuchaře Nusreta Gökceho utrpěla vážné popálení po těle, a to z důvodu, že jí chytly celé šaty kvůli pochybení personálu a neprofesionální manipulaci s ohněm!

Její přítel Viktor a další dva hosté byli také převezeni do nemocnice, ale jejich následky nejsou tak vážné. Byli ošetřeni a Viktor o celé věci promluvil pro místní noviny Birgun: „Stalo se to včera. Jeli jsme do nemocnice hned po incidentu. Mám spáleniny, ale moje přítelkyně Kristýna Třešňáková je na tom mnohem hůř než já,“ dodal krátce po incidentu!

Z fotografií je vidět, že utrpěl popálení hlavně v oblasti obličeje a hlavy. Zatím není známo, jak rozsáhlá a vážná jsou popálení Týnuš. Podle informací je v rukou chirurgů a musela podstoupit operaci. Fanoušci se obávají nejhoršího, a to že Týnuš v důsledku nehody přestane se svojí prací.

Mohlo by vás zajímat

Další články