Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Takhle dokonale vás zničí heroin! Policie zveřejnila fotografie děsivé proměny!

Heroin dokáže „divy“.
Stuart Whittle (31) byl poprvé zavřen za vloupání v roce 2006, když mu bylo pouhých 22 let. Už tehdy ale bojoval se závislostí na heroinu, kterou financoval právě drobnými zločiny. Postupem času se jeho jméno stalo známou firmou. Na rozdíl od jeho obličeje. Ten byl naopak čím dál tím více k nepoznání.

Při prvním zatčení ještě policejní fotograf zachytil vzdor ve Whittleových očích. Na druhém snímku už ale nic takového nenajdete. Od té doby uběhlo sice jen 9 let, ale Stuart jakoby zestárl minimálně o 25.

Propadlé oči, svěšená ústa, ustupující vlasy.

Jeho život byl kompletně zničen heroinem.

V průběhu let spáchal nespočet zločinů, přičemž se specializoval na důchodce, kteří nemohli klást odpor. Jeho nejstarší oběti bylo 94 let.

„Whittle je přesně ten typ kriminálníka, kterého se každý slušný člověk bojí,“ popsal Stuarta manchesterský policista Andy Devine.

Několikrát si pobyl delší dobu za mřížemi, ale závislosti se nikdy nezbavil.

Nyní k tomu ale dostane další příležitost. Po posledním zadržení totiž policii utekl a ta tak mohla zveřejnit jeho fotografii. Díky tomu se ozvalo mnoho lidí, kteří ho viděli a dali do souvislostí s dalšími zločiny. Stuart byl velmi rychle chycen a jeho pobyt ve vězení podstatně prodloužen.

Jeho proměna navíc slouží jako skutečný odstrašující případ pro všechny, kteří by chtěli tvrdé drogy někdy vyzkoušet.

Mohlo by vás zajímat

Další články