Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Takhle dnes vypadají Jindřiška a Uzlinka z Pelíšků: Zbujněly jim dekolty a přibyly vrásky

Zdroj: oficiální zdroj
+ Dalších 20 fotografií
Pelíšky po 20 letech
Neuvěřitelných dvacet let letos upynulo od premiéry kultovní komedie Pelíšky. Kromě hereckých stálic jako Miroslav Donutil (68), Simona Stašová (64) nebo Bolek Polívka (69) ve filmu zazářily i Kristýna Nováková-Fuitová (36) v roli Jindřišky a Sylvie Koblížková (34) jako malá Uzlinka. Takhle se na nich za ty roky podepsal čas!

Přestože jsou Kristýna Nováková-Fuitová a Sylvie Koblížková ve skutečnosti skoro stejně staré, jejich postavy ve filmu Pelíšky od sebe byly věkově vzdáleny více.

Novákovou postavil režisér Jan Hřebejk před kameru v šestnácti letech. O trošku starší Jindřiška, kterou ztvárnila, jí padla jako ulitá. Herečka se dokonce svěřila, že Pelíšky jsou jediným filmem, ve kterém se na sebe dokáže dívat. Filmovými rodiči jí byli Jiří Kodet (†67) a Emília Vašáryová (77).

Z nevinné teenagerky je dnes máma dvou malých slečen. Kristýna před nedávnem oslavila 36. narozeniny a stará se o Márinku a Rozárku. Sice jí přibyly vrásky, ale zároveň pořádně zbujněl dekolt. A to pánské publikum rozhodně dovede ocenit.

O dva roky mladší Sylvie Koblížková, jež si zahrála před dvacet lety malou Uzlinku, se změnila k nepoznání. Naposledy ji diváci viděli v ukončených seriálech Rodinná poutá a Velmi křehké vztahy. Chvíli zkoušela i divadlo, pak ale jako by se vypařila z povrchu zemského.

Herečka se už delší dobu nikde neukázala. Zatím nemá děti a je svobodná, živí se jako manažerka Airbnb v Praze. Je ale možné, že se jí po herectví zasteskne a před kamery se ještě někdy vrátí.

V galerii mrkněte, jak vypadají dnes!

Související články

Další články