Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle dnes vypadají děti z Jurského parku: Holčička už má vrásky, z chlapce je drsňák!

+ Dalších 15 fotografií
Tak šel čas
Neuvěřitelných 26 let uplynulo od premiéry prvního Jurského parku. Ten byl na svou dobu převratným filmem a žádné pokračování už ho nepředčilo. Co se za tu dobu stalo s představiteli dětí Tima a Lex? Joseph Mazzelo (35) zůstal věrný herectví, zato Arianě Richards (39) už pšenka příliš nekvete. A to ani co se vzhledu týče!

Ani pro jednoho to nebyla první filmová role, Jurský park ale Josepha Mazella (35) a Arianu Richards (39) na dlouhá léta proslavil. Představitelé Tima a Lex šli z role do role, dnes už jsou však oba úplně někde jinde.

Psal se rok 1993, když se z desetiletého Josepha a třináctileté Ariany staly světové hvězdy. Každý ale se slávou naložil jinak. Mazello zůstal hereckému řemeslu věrný a před rokem si zahrál v trháku Bohemian Rhapsody nezanedbatelnou roli baskytaristy Johna Deacona (67). To Ariana už takové štěstí nemá.

Naposledy se objevila na obrazovkách před šesti lety v mizerném televizním filmu Vlkodlak: Zabijácký virus. Neznamená to ale, že by neměla do čeho píchnout. Před filmováním dala přednost výtvarnému umění, v němž rovněž exceluje.

A zatímco Joseph je stále fešák, na Arianě se už zub času začíná viditelně podepisovat. První vrásky se ani nesnaží maskovat, zřejmě tak bude jednou z žen, jež dávají přednost přirozenému stárnutí. Na to, jak dnes dětské hvězdy Jurského parku vypadají, se podívejte v galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články