Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Takhle dnes vypadají členové legendární skupiny East 17? Tak to je síla!

Docela změna, co?
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
U nohou jim klečely statisíce dívek, vyprodávali stadióny po celém světě. Britská chlapecká skupiny East 17 v 90. letech bořila hitparády a boduje i nyní.

Tento rok mají za sebou úspěšné australské turné a již 13. října vystoupí v Praze v Malé sportovní hale na Výstavišti. A nejen oni. Jako předskokani v rámci obří 90's párty vystoupí také Lunetic a Style.

Jak nyní členové kapely vypadají? Posuďte sami. Rozhodně to už nejsou idolové, které milovaly náctileté dívky, ale také to nejsou pupkáči v letech. Všichni pravidelně cvičí, drží se v kondici a s přehledem zatančí choreografie, co kdysi. Rozhodně se v Praze můžete těšit na jejich největší hity jako House of Love, Stay Another Day nebo It's Alright. East 17 vystoupí ve složení Terry Coldwell a John Hendy, chybí bouřlivák Brian Harvey, kterého nahradil zpěvák a vítěz „Ivor Novello Award“ Robbie Craig.

Podle promotéra koncertu jde o velké pohodáře. Dlouho prý nezažil kapelu bez jakýchkoli hvězdných manýrů, která nemá žádné extra požadavky. „Jediné, co kapela požaduje, je velký přísun energetických nápojů. Vše ostatní nechává na nás,“ prozradil promotér koncertu Roman Dobrý.

Lístky na koncert, který vypukne v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti 13. října v 19 hodin, jsou stále v prodeji v síti Ticketstream.

Související články

Další články