Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Takhle dnes vypadá Suri Cruise! Roste do krásy, slavného tatínka roky neviděla

+ Dalších 23 fotografií
To je změna
Kdyby se její mamince Katie Holmes (40) včas nerozstvítilo, bůhvíjak by Suri Cruise (13) dopadla. Před zfanatizovaným Tomem Cruisem (56), jehož pohltila scientologická sekta už před lety, vzala naštěstí v roce 2012 nohy na ramena. Jejich dcera roste do krásy, přesto však trpí. Tatínka totiž údajně už dlouhé roky neviděla!

Nedávno oslavila už třinácté narozeniny a roste do krásy. Šušká se však, že Suri Cruise (13) není ani trochu šťastná. Přestože jí maminka Katie Holmes (40) splní, co jí na očích vidí, chybí jí táta.

S hollywoodským švihákem Tomem Cruisem se totiž údajně už dlouhá léta neviděla. Scientologickou církví ovládaný herec měl s dcerou zpřetrhat veškeré kontakty. Donedávna si prý aspoň volali a textovali, i tomu má ale být nyní konec.

Cruise se s Katie rozváděl ve zlém, hvězdná herečka se totiž vzepřela jeho sektě. Před scientologií zachránila sebe i Suri, Tom to však vnímal jako kudlu do zad. Do sekty si tak přivedl aspoň syna a dceru, jež adoptoval s Nicole Kidman.

Třeba se Cruise jednoho dne umoudří a začne se své jediné biologické dceři věnovat. Lepší pozdě než později…

Mohlo by vás zajímat

Další články