Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Takhle dnes vypadá Lucinka z Letopisů Narnie: Z malého špunta je neuvěřitelná kráska

Georgie Henley se změnila k nepoznání.
Zdroj: Foto Georgie Henley, koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
proměna

Britská herečka Georgie Henley (26) se do paměti diváků zapsala především díky roli roztomilé Lucinky z Letopisů Narnie. Od její první role uběhlo už 16 let a děvčátko vyrostlo v krásnou ženu, která zdobí přehlídková mola. Co se herecké kariéry týče, naposledy ji mohli lidé vidět v televizní sérii Španělská princezna, ve které ztvárnila Margaret Tudor.

Konkurz na první díl Letopisů Narnie se konal v roce 2002. Tehdy sedmiletá Georgie Henley se na něj vypravila a okamžitě svým zjevem i výkonem všechny uhranula.

První díl Letopisů byl trhák

Jelikož z ní byla nadšená přímo ředitelka castingu Pippa Hall, bylo už od začátku téměř jasné, že má roli Lucinky v kapse! O tři roky později, v roce 2005, se už malá Georgie objevila na stříbrném plátně. První díl Letopisů Narnie s podtitulem Lev, čarodějnice a skříň byl trhák a mladičké herečce přinesl nejenom slávu, ale především jí otevřel dveře do šoubyznysu.

Od prvního dílu uplynulo 16 let a Georgie se změnila téměř k nepoznání. Vyrostla z ní nádherná žena, která o nápadníky jenom zakopává. Navzdory tomu se její sen o velké herecké kariéře zatím nenaplnil, kromě Letopisů Narnie má na kontě jen dva další bezvýznamné štěky.

Tíhne k modelingu

Štěstí však Henley zkoušela i ve světě přehlídkových mol. Šla například přehlídku pro Albertu Ferreti. Svět modelingu ji velmi zajímá, mezi její módní ikony patří Alexa Chung nebo Florence Welch.

Podívejte se do galerie, jak dnes vypadá roztomilá Lucinka z Letopisů Narnie, které dnes reprízují v TV.


Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy