Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Takhle dnes vypadá Jeskyňka z Básníků: Proč už nechce před kameru?

Zdroj: archiv A. Tarábkové
Byla předurčena pro kameru, ale i přesto se slibné kariéry herečky vzdala. Slovenka Adriana Tarábková (50) se u nás proslavila hlavně jako Jeskyňka, kterou v Básnících sváděl Pavel Kříž alias Štěpán Šafránek. Jenže nakonec se na celý šoubyznys vykašlala a je spokojená. A hlavně vůbec nestárne!

Sice už má pět křížků na krku, jenže by to krásné blondýnce nikdo nehádal. Adriana snad přišla na to, jaký elixír mládí používat. Ale ona se tomu jen směje, občas si připadá jak bába, ale opravdu to není na místě. Spíš jako svůj recept bere šťastné manželství, které jí vhání energii do žil.

Kdo by si ale nepamatoval tu naivní zdravotní sestřičku Jeskyňku, která na chvíli podlehne Štěpánovi, který jí skládá básničky. Jenže pak vyhraje rozum a radši si vezme za muže staršího a prachatého doktora. Prostě jak ze života.

Jenže herečka si žádného režiséra či scénáristu nevzala, radši se od natáčení distancovala a za muže pojala fotbalového pohlavára Slovanu Bratislava. Manžela doprovází na všechny různé zápasy a důležité akce. Sama si založila firmu na obalové materiály a za nic by neměnila. I když měla nabídky na to vrátit se k natáčení, tak s díky odmítla, to už prý pro ni není. Ten svět šoubyznysu jí přijde krutý a chce se od něj distancovat.

Související články

Další články