Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Takhle Dana Nekonečného (†52) nikdo neznal: Tyto PARRRÁDNÍ snímky vás dojmou!

+ Dalších 63 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Není to ještě ani měsíc, co navždy odešel šiřitel pozitivní nálady a rrrrozkoše Dan Nekonečný (†52). O tom, že život s ním musel být parádní i v soukromí svědčí množství fotek, které se objevují na veřejnosti. Redakce eXtra.cz získala várku snímků, které ještě nikdo neviděl a jež dokazují, že Dan se snad ani neuměl kabonit!

Fotky našemu webu poskytla jeho životní láska Zuzana, kterou těší, že vzpomínky na Dana Nekonečného mají u čtenářů velký úspěch. „Vážně jsme k sobě patřili. Dojalo mě, když jsem u něj v domě viděla, že měl na nočním stolku moje a dceřiny fotky,“ prohlásila pohnutě.

„Je dobře, že na něj lidé vzpomínají s láskou. On jí měl pro všechny hodně,“ prozradila Zuzana Kardová, která vlastní jednu ze dvou uren s popelem zpěváka. „Spočine v něčem veselém, asi v tygříkovi, ale zatím ho mám v menší urně ozdobené kamínky,“ dodala.

Množství fotografií uniklo také před pohřbem. A všechny dokazují, že Nekonečný byl prostě opravdu jak z jiné planety, a proto ho mělo tolik lidí rádo!

Mohlo by vás zajímat

Další články