Téměř tři desetiletí uplynuly od dob největší slávy seriálu Beverly Hills 90210. Na většinu hvězd z kultovní série se už zapomnělo, ale některé máme stále na očích.

Shannen Doherty, představitelce Brendy, se v uplynulém roce mluvilo především v souvislosti s rakovinou. Herečka sváděla boj se zákeřnou nemocí statečně a nakonec loni na jaře zvítězila. Jenže letos přišla krutá zpráva a Shannen musela opět do nemocnice. Podstoupila náročnou operaci a modlí se, aby onemocnění znovu nepropuklo v plné síle. Přesto jí to sluší a pořád vypadá jako rozkvetlá konvalinka.

Zato o její kámošce z televizních obrazovek Tori Spelling alias Donně, s níž se kvůli podrazům v seriálu nenávidí, se to říct rozhodně nedá. Sužují ji silné depresivní stavy a při pohledu na ni se není čemu divit. Tělo si nechala zhuntovat plastickými operacemi tak, že její poprsí připomíná spíš do kuličky zmuchlané staré noviny.

A náladu si nespraví ani během narozenin. Dnes slaví pětačtyřicátiny a tvář má pokrytou ohavnou rudou vyrážkou, které se nezbaví ani s těmi nejdražšími krémy.

Shannen držíme palce, ať ji z nemocnice co nejdřív pustí a Tori posíláme za oceán balík s pořádnou dávkou soudnosti!