Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle cloumá čas s hvězdami Beverly Hills 90210: Brenda válčí s rakovinou, z Donny je ropucha

Hvězdy seriálu Beverly Hills 90210 pořádně sešly.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 46 fotografií
Seriál Beverly Hills 90210 frčel v 90. letech a většina jeho hvězd po skončení upadla v zapomnění. Zářnou výjimkou je Shannen Doherty (46) alias Brenda. Ta minulý rok zvítězila nad zákeřnou rakovinou, ale letos se jí nemoc bohužel vrátila. I přes následky drsné léčby ale vypadá lépe než kolegyně Tori Spelling (45), která ztvárnila Donnu. Ačkoliv je o rok mladší, brutálně se na ní podepsaly plastické operace, navíc jí obličej pokrývá odporná rudá vyrážka.

Téměř tři desetiletí uplynuly od dob největší slávy seriálu Beverly Hills 90210. Na většinu hvězd z kultovní série se už zapomnělo, ale některé máme stále na očích.

Shannen Doherty, představitelce Brendy, se v uplynulém roce mluvilo především v souvislosti s rakovinou. Herečka sváděla boj se zákeřnou nemocí statečně a nakonec loni na jaře zvítězila. Jenže letos přišla krutá zpráva a Shannen musela opět do nemocnice. Podstoupila náročnou operaci a modlí se, aby onemocnění znovu nepropuklo v plné síle. Přesto jí to sluší a pořád vypadá jako rozkvetlá konvalinka.

Zato o její kámošce z televizních obrazovek Tori Spelling alias Donně, s níž se kvůli podrazům v seriálu nenávidí, se to říct rozhodně nedá. Sužují ji silné depresivní stavy a při pohledu na ni se není čemu divit. Tělo si nechala zhuntovat plastickými operacemi tak, že její poprsí připomíná spíš do kuličky zmuchlané staré noviny.

A náladu si nespraví ani během narozenin. Dnes slaví pětačtyřicátiny a tvář má pokrytou ohavnou rudou vyrážkou, které se nezbaví ani s těmi nejdražšími krémy.

Shannen držíme palce, ať ji z nemocnice co nejdřív pustí a Tori posíláme za oceán balík s pořádnou dávkou soudnosti!

Související články

Další články