Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Takhle chutná vítězství: Karlos Vémola po boku svých holek Lely a Lili ukázal pravé hodnoty

Takhle chutná vítězství: Karlos Vémola po boku svých holek Lely a Lili ukázal pravé hodnoty
Zdroj: Karlos Vémola archiv
+ Dalších 6 fotografií
rodina
V posledních měsících měl MMA bijec Karlos Vémola (35) pořádnou smůlu. Nejdříve musel podstoupit plánovanou operaci kolene, následně byl pozitivně testovaný na kroonavirus a aby toho nebylo málo, tak na povrch vyplula jeho krize s přítelkyní Lelou Ceterovou (30). Po včerejší výhře nad Norem Thomasem Robertsenem to ale vypadá, že se vše v dobré začíná obracet. Na sociálních sítích se zápasník pochlubil menší oslavou v rodinném kruhu.

Karlos Vémola se prakticky po roce vrátil do klece Oktagonu. MMA bijec Nora Thomase Robertsena porazil ve třetím kole a začíná to vypadat, že vše se v dobré obrátí. Pouhý den po zápase totiž zveřejnil na sociálních sítích snímek s Lelou Ceterovou a malou dcerkou Lili.

Vztah Karlose a Lely prochází krušnější partnerskou krizí. Došlo to až tak daleko, že si Lela sbalila kufry a s dcerou se odstěhovala do vlastního bytu v Bratislavě. Oba dva si ale vždy stáli za tím, že se budou snažit být pro Lili těmi nejlepšími rodiči. A to také dodrželi.

V poslední době Karlos s Lelou tráví spoustu času a sociální sítě zaplavují společnými snímky. Vypadá to, že Karlos si uvědomil, co je v životě nejdůležitější. Lela se nedávno nechala pro eXtra.cz slyšet, že čas teprve ukáže ty pravé hodnoty.

"S Karlosem máme dobrý korektní vztah. Milujeme svoji dceru a čas ukáže prvé hodnoty," vzkázala. Momentálně to působí, že Karlos i Lela se snaží na svém vztahu dál pracovat a velkým hnacím motorem je právě dcera Lili.

Za zasloužené vítězství navíc Karlos obdržel od Lely dort a malou oslavu v kruhu rodinném. Tak uvidíme, zda se tihle dva dají znova dohromady..

Související články

Další články