Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle byla Brenda krásná a svlékala se! Dnes bojuje se smrtí a ubývá jí sil!

Shannen Doherty byla svého času idolem!
Zdroj: Playboy
+ Dalších 17 fotografií
Shannen Doherty (45) byla v době natáčení seriálu Beverly Hills 902 10 na vrcholu popularity. Muži ji zbožňovali a ženy zase někoho takového chtěly za kamarádku. V půlce devadesátých let se několikrát dostala na obálku Playboye a stálo to za to.

Shannen Doherty byla opravdová dračice. Nejdřív lámala srdce jako nevinná studentka Brenda z Beverly Hills 902 10, pak zase diváky doslova učarovala jako čarodějka Prue, kde bojovala proti démonům se svými sestrami.

Její další role sice nikdy nepřesáhly slávu Brendy, ale i tak měla v Hollywoodu své místo. Navíc jí to do třetice (je 2× rozvedená) konečně vyšlo s manželem Kurtem Iswarienkem. Páreček pomalu plánoval rodinu, ale všechno překazila rakovina.

Už přes rok bojuje oblíbená herečka se zákeřnou nemocí. Začalo to rakovinou prsou, které si nechala herečka nakonec odstranit. Problémy ale nekončily a rakovina se stihla rozšířit dál. Herečka podstoupila chemoterapii, přišla o možnost mít dítě i o vlasy.

Teď je v druhé části léčby a lékaři zkoušejí ozařování. Dlouhá nemoc ji vyčerpává, ale Shannen stále bojuje, jak jen to jde, a snaží se motivovat ostatní!

Tak zatímco jí budeme držet palce, můžeme si připomenout krásné snímky z jejího mládí!

Související články

Další články