Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle bydlí Neymar! Vila za 180 milionů nabízí prostor a luxus

+ Dalších 13 fotografií
O brazilský fotbalový klenot musí být postaráno po všech stránkách. Neymar (26) rozhodně nemůže bydlet někde v paneláku. Podívejte se do vily, kde se soustřeďuje na zápasy a přemýšlí o soupeřích i sám o sobě.

Brazilci o něm říkají, že je nejlepším fotbalistou na světě a na MS v Rusku tým dotáhne ke zlatu. Odborníci jsou ale přesvědčeni, že Cristiano RonaldoLionel Messi jsou fotbalově přeci jen trochu dál.

Neymar na klubové úrovni působí v Paris Saint-Germain. Tam přestoupil z Barcelony za 5,8 miliardy korun. V Paříži si pronajímá luxusní vilu na předměstí Bougival, kde kdysi bydlel i jeho legendární krajan Ronaldinho.

Pětipatrová vila vypadá úchvatně, ale doma v Brazílii má Nemyar ještě mnohem lepší sídlo. Obrovská hacienda u Rio de Janeira má cenu 180 000 000 korun. Najdete zde 6 ložnic, tenisový kurt, posilovnu a bazén. Nemovitost má vlastní heliport i sklep na víno, kam se vejde 3000 lahví. V domě nechybí ani sauna a malé lázně. Prostě bydlení, o jakém se vám ani nezdálo.

V sousedství bydlí fotbalista Emerson Sheik a také brazilská herečka Adriana Esteves.

Související články

Další články