Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Takhle bydlí hokejová hvězda Jarda Jágr: Luxusem na Floridě rozhodně nešetří!

+ dalších 3 fotografií
Tenhle luxus vám vytře zrak. Tohle útulné hnízdečko lásky obývá hokejista Jarda Jágr se svou láskou Veronikou Kopřivovou. Na parádní bejvák jako první upozornil web Blesk.cz.

Hokejový bůh Jaromír Jágr (44) si umí rozhodně vybrat. Kromě toho, že má vkus na ženské, tak si umí vybrat i krásné bydlení. Tenhle chlap jednoduše ví, co chce.

50 kilometrů severně od Miami se tyčí obrovská dominanta, kterou obývá hokejová legenda Jaromír Jágr se svou láskou Veronikou Kopřivovou. 400 luxusních bytů o šestadvaceti patrech a společnou recepcí. To je hnízdečko lásky nejsledovanějšího českého páru.

Z balkonu je nádherný výhled na jezero a moře. Jarda to má do haly svých Panterů necelý kilometr. V blízkosti je také obrovské obchodní centrum, které ocení zejména Veronika. Za měsíční pronájem Jágr prý utratí kolem 40 až 70 tisíc korun. Jistě, záleží na tom, jak je jejich obytná plocha velká.

Portál Blesk.cz informoval o tom, že bytový dům nabízí pět druhů apartmánů, z nichž každý má dvě koupelny a dvě až tři ložnice. Pokud by se někdo z vás rozhodl tento bytový komplex koupit, vyjde ho nejlevnější na 6 milionů korun.

Jaromír a jeho láska můžou využívat přilehlý tenisový kurt, posilovnu nebo bazén. Jejich plně vybavená domácnost skýtá plně zařízenou kuchyň se spotřebiči, luxusní dřevěný nábytek, šatnu, sušičku, balkon s proskleným hrazením a koupelnu se sprchovým koutem a vanou z přírodního kamene.

Mohlo by vás zajímat

Další články