Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Takhle bydlí čerstvá Miss Denisa Spergerová: Musí si zvykat na nové věci

Zdroj: Luka Living
+ Dalších 36 fotografií
MISS CZECH REPUBLIC
Denisa Spergerová (18), nová Miss Czech Republic, přebírala svůj nový byt. Denisa se musela přestěhovat a zvykat si na všechno nové. V takovém bytě se jí bude ale určitě bydlet pohádkově.

Denisa Spergerová, nová MISS CZECH REPUBLIC 2019, převzala 22. 2. 2019 svůj nový byt v komplexu Luka Living od partnera Elite Bath, elitní řada koupelen a koupelnového vybavení. Byt 2+kk má vše, co Denisa potřebuje. Terasu, wellness, parkovací stání. Denise je teprve osmnáct let a všechno je pro ni nové.

Luka Living je nájemní komplex přímo na metro Luka, který je pouze jeden rok starý a získal nespočet ocenění za stavu. „Přejeme Denise krásné bydlení, které si bude moct užívat jeden rok bezplatně, po dobu kralování. Děkujeme našim partnerům,“ vzkázala ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (29).

Ještě donedávna byla Denisa zvyklá na úplně jiný styl života. S vítězstvím v Miss musela dozrát mnohem rychleji než řada jejích vrstevníků. S korunkou převzala také zodpovědnost. Denisa zatím působí jako plachá srnka, ale to se po pár zkušenostech jistě změní.

V galerii se můžete podívat na to, v jakém luxusním bytě bude nyní bydlet.

Související články

Další články