Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Takhle by se Borkovcovi nelíbila: Žhavá Katarína se proměnila v ušmudlanou puťku v lacláčích

Jak se vám líbí?
+ Dalších 32 fotografií
Letošník ročník SuperStar nebyl nic moc. Více než talentovaní soutěžící zajímaly lidi skandály spojené s touto show. O jeden poměrně velký skandál se postaral nadějný zpěvák Petr Borkovec (18). Prakticky od poloviny soutěže se nespekulovalo o ničem jiném než o tom, zda má poměr s porotkyní Katarínou Knechtovou (37). Ta se nyní ukázala na sociálních sítích nenalíčená a v obyčejné flanelové košili a lacláčích. Líbila by se ti i takhle Petře?

Petr Borkovec je jednoznačně jeden z nejvýraznějších soutěžících SuperStar 2018. Už od prvního castingu si ho porota zamilovala díky jeho neotřelé upřímnosti a velkému srdci. Hned v dalším kole ale následoval pořádný problém.

Pohledný soutěžící oslavoval postup do dalšího kola a mírně to přehnal s alkoholem. Za to si vysloužil od poroty pár nepříjemných slov. Nakonec se dostal do pětice nejlepších zpěváků a zhruba od poloviny soutěže se spekulovalo o jeho vztahu s Katarínou Knechtovou.

Bylo evidentní, že ti dva mají k sobě velmi blízko. Častá selfíčka na sociálních sítích a letmé pohledy tomu jen nahrávaly. Zatímco v SuperStar Katarína vystupovala jako žhavá diva, kterou by chtěl mít doma každý chlap, v soukromí vypadá úplně jinak.

Nedávno zveřejnila na sociálních sítích fotku, na které je jednom v lacláčích, flanelové košili a nenalíčená. Už nevypadá jako dračice, ale spíše připomíná holku od vedle, které by si jen málokdo všiml. Tak co, Petře, bral bys ji i takhle?

Mohlo by vás zajímat

Další články