Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Takhle bude vypadat Archie, až bude větší: Hezounek s afroamerickými kořeny, FOTO UVNITŘ

Takhle bude vypadat Archie, až bude větší: Hezounek s afroamerickými kořeny, FOTO UVNITŘ
Zdroj: archiv
+ Dalších 48 fotografií
syn meghan a harryho
V pondělí 6. května porodila vévodkyně Meghan Markle (37) svého prvorozeného syna, který dostal krásné jméno Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Neuběhl ještě ani týden a už se spekuluje o tom, jak bude dítě Meghan a prince Harryho (34) vypadat, až bude trošku starší. Výsledek je skutečně zajímavý.

Ještě když nebyl malý Archie Harrison Mountbatten-Windsor na světě, už se spekulovalo, zda budou u malého princátka převažovat afroamerické kořeny ze strany matky, nebo ty anglické ze strany otce.

Pro všechny to bylo záhadou už jenom proto, že Meghan Markle (37) je tmavší pleti, má souměrné tvary, pihy a je typicky hezká, kdežto princ Harry je zrzek se sympatickým kukučem, ale o klasického krasavce se rozhodně nejedná.

Pokud to vezme ze stran jejich rodičů, tak matka vévodkyně ze Sussexu je Afroameričanka a otec běloch. Harryho matka, princezna Diana byla blondýna a princ Charles míval vlasy tmavé.

Forenzní umělec Joe Mullins je přesvědčený o tom, že na základě obecných vědeckých poznatků o genetice je pravděpodobné, že malý Archie zdědí více z matky než z otce. Internetový magazín The Sun umělce požádal, aby vytvořil přibližnou podobiznu Archieho, až bude trošku větší. Na výsledek se můžete podívat v galerii. Co na něj říkáte? No není roztomilý?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy