Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle bude podle genetiky vypadat v dospělosti princezna Charlotte. Bude nejkrásnější ženou světa? A zdědí rysy Diany?

Princeznu čeká světlá budoucnost.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Modré oči po tátovi, nebo hnědé po mámě? Zdědí také Katiny rozkošné ďolíčky? A co Williamův úsměv, který připomíná úsměv jeho matky, princezny Diany? Podívejte se, jak bude podle genetiky princezna Charlotte v dospělosti vypadat.

Princezně Charlotte není ještě ani týden a vědci, forenzní antropologové a grafici přichází s tipy, jak by mohla v dospělosti dědička britského trůnu vypadat. Práci si s tím dala i dvojice designérů Nickolay Lamm a Nikolett Mérész společně s odbornicí na genetiku z Harvardu Jenny Chen.

Ta se během zkoumání, které provedla už v době, kdy se narodil princ George, zaměřila na geny, které Charlotte dali do vínku nejen její rodiče Kate a William, ale i prarodiče. Traduje se totiž, že některé vlastnosti a rysy se dědí ob generaci. Je tedy možné, že by malá princezna mohla jednou zdědit úsměv princezny Diany nebo oči prince Charlese. V tomto případě se ovšem přikláníme k první variantě.

Říká se také, že kluci jsou po mámě, holky zas po tátovi. Jak je ovšem z výsledku patrné, Charlotte zdědí po obou rodičích to nejlepší. Oba mají výrazné oči, podle genetičky Charlotte zdědí modré po Williamovi. Pyšnit se ale bude moci hustou hnědou hřívou, kterou její matce Kate závidí půlka planety.

Související články

Další články