Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle bizarní Extra Focus tu ještě nebyl! Jana Uriel Kratochvílová předváděla jednu šílenost za druhou

+ Dalších 9 fotografií
Tenhle díl Extra Focusu se zapíše do dějin! Na hvězdné kanape Kateřiny Kristelové (38) usedla zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová (65) a v našem studiu nezůstal kámen na kameni. Tahle rodačka z moravského Zlína to i přes pokročilý věk umí pořádně rozjet. Držte se, startujeme!

Společenský magazín Extra Focus je opět nabitý kauzami, jež otřásají českým šoubyznysem. A tentokrát přijde řada i na pořádnou dávku bizarnosti!

Hlavním hostem Kateřiny Kristelové je totiž výstřední zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová, která si vždy zakládala na tom, že kam přijde, tam na ni ještě dlouho vzpomínají.

Naše moderátorka Kristelová s Kratochvílovou probrala celou škálu témat. Zpěvačka žije evidentně tak daleko od hranic planety Země, že ani nezná Lucii Bílou (52). „Kdo to je? Pro mě je umělec třeba Jan Ámos Komenský,“ říká Kratochvílová přesvědčeně. Podle svých slov u sebe nenosí ani mobilní telefon, zároveň nemá v kabelce ani mapu, takže se lehce ztratí.

Zaměřili jsme se i na tragickou nehodu youtuberky Týnuš Třešničkové, která s bolestivými popáleninami leží v turecké nemocnici. O tom, co ji teď čeká, promluvil bulvární expert z naší redakce.

Nechybí ani módní policie s naší Alenkou Šafratovou. Ta se podívala na zoubek českým frajírkům Milanu Peroutkovi, Davidu Gránskému nebo Albertu Černému, který si hýčká modelku Barboru Podzimkovou.

Extra Focus je tady, držte se, i tentokrát to bude nezapomenutel­ná jízda!

Související články

Další články