Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Také vám padají nadměrně vlasy? Zastavte to!

Také vám padají nadměrně vlasy? Zastavte to!
Zdroj: bulharskakosmetika.cz
+ Další 2 fotografie
Bulharská kosmetika
Nadměrné padání vlasů může být hlavně pro ženy velmi nepříjemná zkušenost. V první řadě se na této neblahé záležitosti podepisuje stres, hormonální výkyvy, špatná kvalita pokožky, či nesprávná vlasová péče.

Nadměrnému vypadávání vlasů se však dá zabránit a to používáním vhodné vlasové kosmetiky, která vlasy doslova vzpruží, podpoří jejich růst, omezí vypadávání a vlasy budou na omak pevnější a zdravější.

Nejdůležitější je vybrat ty správné přípravky, které obsahují přírodní složky a jsou bez škodlivých přísad.

Každá žena touží po zdravých a hustých vlasech a nadměrné vypadávání a lámání vlasů je to, co nechce zažít, ale když už k této neblahé situaci dojde, tak se musí snažit vlasům dodat to, co potřebují, aby se znovu obnovila jejich krása.

Chinin jako unikátní objev proti vypadávání vlasů

V posledních letech se v boji proti nadměrnému padání vlasů velice dobře osvědčila kosmetika s účinnou přírodní látkou CHININ.

Chinin je přírodní alkaloid hořké chuti s řadou pozitivních vlastností. Pro své specifické vlastnosti si našel uplatnění v medicíně, potravinářství a kosmetickém průmyslu. Jednou z nich je blahodárné působení na vlasové cibulky a samotnou strukturu vlasu. Pro tuto jeho neobyčejnou vlastnost je v posledních letech ceněn chinin jako naprostý zázrak v boji s vlasovými problémy a stal se doslova hitem. Chinin vlasy totiž oživuje, posiluje a obnovuje vlasové cibulky a celkově tak zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů. Tuto přírodní složku obsahuje bulharská kosmetika, která dbá na to, aby v jejích produktech bylo co nejvíce přírodních složek a žádné silikony a parabeny.

Speciální šampony, kondicionéry, vlasové vody a masky z naší řady na www.bulharskakosmetika.cz dokáží při dlouhodobějším používání nadměrné vypadávání vlasů zcela zastavit, nebo výrazně omezit. Vlasy pak vypadají zdravěji a přestanou se lámat a vypadávat.

Nejen síla chininu, ale také ženšen, síra a kofein účinně bojují proti vypadávání vlasů.

Vlasová péče s přírodními výtažky je určena pro muže i ženy a lze si vybrat z několika kombinací přírodních složek jako je ženšen, kofein, síra.

Kombinace chininu a kofeinu zaručuje nejen rychlý růst, ale i pozitivní působení na vlasové folikuly, které převážně u mužů ovlivňuje hormon dihydrotestosteron / DHT/. Ten způsobuje smršťování vlasových folikul, které potom začnou místo pevných a zdravých vlasů produkovat jen jemné chloupky, až růst vlasů časem zanikne. Používáním šamponu a vlasové vody s obsahem kofeinu a chininu výrazně ovlivní kvalitu vašich vlasů a zabrání tím jejich pozvolné destrukci, kterou hormon DHT u mnoha mužů způsobuje.

Kombinace ženšenu a chininu zlepšuje mikrocirkulaci vlasové pokožky a zpevňuje vlasové folikuly. Tím udržuje kořínky vlasů zdravé, životaschopné a stimuluje přirozené procesy regenerace. Pravidelným používáním šamponu se obnovuje přirozený balanc sekrece mazu, podstatně se snižuje vypadávání vlasů a navrací se přirozený vzhled.

Síra a chinin je silný bojovník proti lupům a vypadávání vlasů. Společná síla těchto přírodních surovin zlepšuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, posiluje vlasové folikuly a odstraňuje nepříjemné lupy. Organická síra má prokázané protilupové, antibakteriální, protisvědící a velmi výrazné hojivé účinky.

Bez silikonů a parabenů!

Naše bulharská kosmetika vás překvapí i tím, že její produkty jsou bez silikonů a parabenů. Spojují sílu přírody s tím, co člověk postrádá. Navrací ztracenou krásu a obnovuje pocit krásných vlasů, které díky jeho pečujícím přírodním složkám doslova omládnou a zesílí. Během několika týdnů dokáže vlasy revitalizovat, oživit, posílit a obnovit. Nejvíce však oceníte to, že vlasy přestanou tolik vypadávat a budou rychleji růst!

Nejlepší kombinací, jak dosáhnout optimálního výsledku v co nejkratší době je použití šamponu, vlasové vody, která se nesmývá a jemně se vmasíruje do pokožky a jednou týdně vlasům dopřát chininovou masku jako zábal. Vlasy tak dostanou veškerou potřebnou výživu, kterou nám nabízí sama příroda.

Výše uvedené produkty a mnohem více můžete zakoupit na našem eshopu www.bulharskakosmetika.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy