Třebaže ještě do půle loňského roku jste tento balzám na rty u nás v běžné drogerii nesehnali, i tak byl asi jen málokdo, kdo by legendární vajíčko neznal. Za jeho popularizaci můžou slavné osobnosti v čele s Miley Cyrus nebo Kim Kardashian. A hlavně je prostě skvělý, což odsouhlasí skoro každý, kdo s ním už měl tu čest.

Pořízení jednoho kousku sice není zrovna nejlevnější záležitostí, ale všechno vyvažuje maximálně organické složení a skutečně příjemná ovocná vůně a chuť.

Přesto je společnost momentálně v soudním sporu s některými svými klienty. Ti ji totiž obvinili, že jim EOS způsobil zdravotní problémy a po jeho používání se museli potýkat s nepříjemnými a bolestivými vyrážkami. Po medializování kauzy se na sociálních sítích přidalo ke kritice několik dalších uživatelů.

EOS se na svých facebookových stránkách stačil již také vyjádřit. Nadále si stojí za filozofií firmy, podle níž se produkty vyrábí jen z nejkvalitnějších surovin a jsou prověřovány řadou testů. Ve své reakci rovněž připomíná, že vedle těchto stížností má EOS nadále miliony spokojených klientů, kteří balzám používají denně a žádné komplikace dosud nezaznamenali.

Jestlipak žalující ženy netrpí spíše alergií na některou z látek? Za to se ale nežaluje.