Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Také jste fanoušky Margot Robbie? Podívejte se, jak se jí vloni skvěle dařilo!

Pro tenhle úsměv byste možná i vraždili, že?
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Představitelka Harley Qinn v Sebevražedném oddílu, Margot Robbie, si získala srdce snad všech mužů a žen po celém světě. O 26leté Australance se toho před její velkou rolí moc nevědělo. Teď je z ní ale velká star a patří mezi top 30 nejvlivnějších lidí šoubyznysu pod 30 podle magazínu Forbes. A to zdaleka není jediný úspěch tohoto roku.

Aby bylo jasno, je to pěkná makačka se v takovém žebříčku vůbec umístit. Každý rok je tu okolo 15 000 nomino­vaných. Margot letos dokonce „sestřelila“ i takové hvězdy, jako je Ben Affleck nebo herecký kolega Will Smith, a umístila se o několik příček nad nimi. Harley Qinn je prostě miláček!

Ale to zdaleka není jediný její letošní úspěch, zahrála si také roli Jane v Legendě o Tarzanovi nebo po boku Matthewa Lewise alias Nevilla Longbottoma z Harryho Pottera v thrilleru Terminal. A že z Matthewa vyrostl pěkný kus chlapa, jen co je pravda.

A aby toho nebylo málo, stihla se ještě na tajňačku provdat. Vzala si herce Toma Ackerleye, se kterým chodila už tři roky. Maličký obřad proběhl v Byron Bay a herečka poté poslala svým fanouškům na Instagramu vzkaz v podobě vztyčeného prsteníčku s prstenem.

Tak to vypadá, že minulý rok skutečně byl ve znamení Margot Robbie! Jen tak dál, děvče, rozhodně je na tebe radost pohledět!

Související články

Další články