Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Také jste fanoušky Margot Robbie? Podívejte se, jak se jí vloni skvěle dařilo!

Pro tenhle úsměv byste možná i vraždili, že?
+ Dalších 6 fotografií
Představitelka Harley Qinn v Sebevražedném oddílu, Margot Robbie, si získala srdce snad všech mužů a žen po celém světě. O 26leté Australance se toho před její velkou rolí moc nevědělo. Teď je z ní ale velká star a patří mezi top 30 nejvlivnějších lidí šoubyznysu pod 30 podle magazínu Forbes. A to zdaleka není jediný úspěch tohoto roku.

Aby bylo jasno, je to pěkná makačka se v takovém žebříčku vůbec umístit. Každý rok je tu okolo 15 000 nomino­vaných. Margot letos dokonce „sestřelila“ i takové hvězdy, jako je Ben Affleck nebo herecký kolega Will Smith, a umístila se o několik příček nad nimi. Harley Qinn je prostě miláček!

Ale to zdaleka není jediný její letošní úspěch, zahrála si také roli Jane v Legendě o Tarzanovi nebo po boku Matthewa Lewise alias Nevilla Longbottoma z Harryho Pottera v thrilleru Terminal. A že z Matthewa vyrostl pěkný kus chlapa, jen co je pravda.

A aby toho nebylo málo, stihla se ještě na tajňačku provdat. Vzala si herce Toma Ackerleye, se kterým chodila už tři roky. Maličký obřad proběhl v Byron Bay a herečka poté poslala svým fanouškům na Instagramu vzkaz v podobě vztyčeného prsteníčku s prstenem.

Tak to vypadá, že minulý rok skutečně byl ve znamení Margot Robbie! Jen tak dál, děvče, rozhodně je na tebe radost pohledět!

Mohlo by vás zajímat

Další články