Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak zle na tom Madonna ještě nebyla: Povislá, šupinatá tvář, stařecká kila a 3 brady!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Vyžilá Madonna
Madonna (60) se vyznačuje hlavně tím, že se o ní už několik let traduje, že snad zastavila čas. Ještě zhruba před rokem by jí nikdo netipoval šedesát let. Zpěvačka striktně dodržuje zdravou dietu a každý den cvičí. Navíc se stará o svých šest dětí, což musí být také pořádný zápřah. Nedávno se ale objevily její snímky z letiště v New Yorku, které odhalily, že čas se opravdu zastavit nedá a ani Madonna nebude věčně mladá a svěží.

V posledních letech se Madonna docela hodně stáhla do soukromí a na veřejnosti se objevuje jen málo. Přitom ještě před pár lety platila za jednu z nejpeprnějších divošek v letech, které snad nikdy nedojdou síly.

Fanoušci zpěvačku zbožňují nejenom kvůli jejímu perfektnímu hlasu ale také pro její nekončící elán a šťávu, která se začíná pomalu ale jistě vytrácet. Samozřejmě, že starost v šedesáti letech o šest dětí není zrovna jednoduchá záležitost, na druhou stranu na to zpěvačka určitě není sama.

Madonna je proslulá tím, že je téměř závislá na cvičení a svojí postavičce věnuje maximum času. Blonďatá rošťanda si vcelku hodně potrpí na svém vzhledu, který už není, co býval. Fotografové divu zachytili v New Yorku na letišti a nebyl to zrovna nejlepší pohled.

Kdysi žhavá kočka vypadala poměrně ztrhaně, podivný outfit jí přidával kila navíc a ukázala všem přítomným tři brady. Holt ani popová královna Madonna nedokáže zastavit čas a i přesto, že se zdravě stravuje, cvičí a jistě někdy podstoupila drobné estetické zákroky, tak na dvacet v šedesáti jednoduše vypadat nebude!

Související články

Další články