Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tak vypadá budoucnost skupiny Lucie! Toto je malý Dvořák

Skupina má své následovatele.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Jejich hity zná snad i hluchý, i po třiceti letech vyprodávají arény, ženy jim stále leží u nohou, jenže sami si uvědomují, že nikdo z nich nemládne. Koukají už do budoucnosti a tu vidí ve svých dětech. Hlavně člen kapely Lucie Michal Dvořák, který ve Varech ukázal i jednoho ze svých dvou synů.

Frontman skupiny Lucie David Koller už do muziky svého syna zasvětil, jezdí s nimi po koncertech a je vidět, že hudbu svého táty žere. Jenže jeden člen nestačí, musí v jejich šlépějích jít i další. Proto přispěl i Michal Dvořák, který už svého synka Míšu vede k hudbě.

Dokonce svou malou ratolest přivezl se svou manželkou DJ Luccou na festival do Karlových Varů, kde měl premiéru film o této nezapomenutelné kapele. A je vidět, že už tak malý klučík má k hvězdnému životu blízko.

Baví ho focení a nakrucování před lidmi, rozhodně to není introvert, rád se předvádí. A rodiče už teď vědí, že se neztratí. A jestli se jednou s kluky z Lucie rozhodnou odejít do důchodu, tak můžou být v klidu, malý Dvořák je určitě rád zastoupí. Jednou to bude pořádný lamač srdcí a mejdanový král.

Související články

Další články