Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tak už umři! Holčičce (7) zbývá pár měsíců života, lidé jí píší ODPORNÉ VZKAZY

+ Dalších 12 fotografií
zrůdy
Kiaře Buonomo (7) byl v šesti letech diagnostikován nádor na mozku. Ačkoliv podstoupila operaci, její vyhlídky nejsou příznivé, podle lékařů jí zbývá jen pár měsíců života. Svůj boj ale ani tak nevzdává, a proto se stala terčem odporných internetových útočníků, kteří jí skrz její rodinu posílají nechutné vzkazy.

Lidé se na internetu mnohokrát chovají jako zrůdy. Důkazem toho jsou osoby, které na internetu šikanují malou Kiaru Buonomo i celou její rodinu. Teprve sedmileté holčičce byl v šesti letech diagnostikován nádor na mozku a ačkoliv podstoupila operaci, při níž byl z 95 % odstraněn, vrátil se v plné síle a holčička nyní prochází 4. stádiem onemocnění. I když jí bylo lékaři sděleno, že jí zbývá jen pár měsíců života, svůj boj o život nevzdává, a proto se stala terčem odporných útoků.

První zprávy obdržela Kiařina matka Natasha Kinlan na sociální síti Snapchat. „Pospěš si a umři, Kiaro, akorát plýtváš peníze z Národní zdravotní služby,“ zněl první vzkaz. Už z toho byla Kiařina rodina na zhroucení, příbuzní v tu chvíli ale netušili, že se vše ještě zhorší. Někdo totiž vyvěsil na sociální síť Kiařinu fotografii, ke které napsal odporný vzkaz, jenž měl znít tak, jako by ho psala sama holčička. „Hurá, umírám. Nebojte, pospíším si, abyste už nikdy nemuseli slyšet můj otravný hlas,“ stálo o snímku. Pak přišla Natashe další nechutná zpráva. „Malá ku*da Kiara bude brzo mrtvá,“ napsala neznámá zrůda.

Případem se nyní zabývá policie a rodina malé Kiary věří, že odhalí člověka či osoby, které za tímto odporným útokem na nemocnou dívenku stojí. Rodina už si prochází velkým stresem při pomyšlení, že každou minutou může jejich malá holčička naposledy vydechnout. Malá Kiara o odporných vzkazech neví a její rodina se snaží, aby si užívala dětství, dokud to jde. To ale dost často kvůli úporným bolestem, které dívka prožívá, není možné.

Mohlo by vás zajímat

Další články