Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tak už se nám konečně ukaž! Kdo vystřídá moderátorku Renátu Czadernovou na Nově?

Renáta Czadernová se chystá na mateřskou dovolenou. Kdo ji nahradí za
moderátorským pultíkem?
Zdroj: Facebook.com
Oblíbená moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová se zanedlouho chystá na mateřskou dovolenou. A všichni jsou teď zvědaví, kdo ji za moderátorským pultíkem po boku Petra Suchoně vystřídá.

Z obrazovky TV Nova na nějaký čas zmizí moderátorka Renáta Czadernová, která očekává svého prvního potomka. A na Nově se teď řeší, kdo ji nahradí. Vše směřuje k tomu, že by to měla být moderátorka Odpoledních televizních novin Petra Svoboda. Je nejhezčí, má nejvíce zkušeností a byla by to pro ni velká výzva. „Ano, hovoří se o tom, že by to měla být Petra Svoboda, ale nic oficiálně schváleno nebylo a je to otázkou příštích dnů nebo týdnů,“ řekl pro eXtra.cz zdroj z Novy.

Pro moderátorku Petru Svoboda by to byl určitě krok dopředu. Tuto možnost měla i Kristina Kloubková. Ta dočasně nahradila Lucii Borhyovou, která šla na mateřskou, a teď moderuje Televizní noviny po boku Martina Pouvy. Bude mít možnost Petra Svoboda nahradit Renátu Czadernovou a zazářit tak v hlavním vysílacím čase? To ukáže až čas, protože Renáta chce pracovat tak dlouho, jak jen to půjde.

Související články

Další články