Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tak už se dočkala! Nejslavnější plochodrážnice a hvězda Pirátů z Karibiku porodila!

Jestli se jí narodila holka, doufejme, že nebude mít prsa po matce.
Zdroj: Patrick Demarchelier pro Interview
+ Další fotografie
Hollywoodská herečka s nejmenším hrudníkem světa Keira Knightley je matkou! Svého prvního potomka porodila muzikantovi Jamesi Rightonovi. Celé těhotenství bylo ale obestřeno tajemstvím.

Keira těhotenství oficiálně neohlásila, veřejnost se o něm dozvěděla až ve chvíli, kdy nemohla schovat těhotenské bříško. Vzhledem k vyzáblé postavě herečky si toho nebylo těžké všimnout, na druhou stranu se dlouhou dobu spekulovalo, jestli je těhotná, nebo se jen konečně najedla.

V oblíbené talkshow Ellen DeGeneres pak vtipkovala o pohlaví dítěte, které dosud stejně jako jméno neoznámili. Prohlašovala ale, že pohlaví bude překvapením i pro ni samotnou, a to až do porodu. Na nějaké oficiální zprávy si tedy budeme muset ještě počkat. Ale jestli je to kluk, nebo holka, kolik váží a měří, je stejně všem jedno.

Dítě se páru narodilo po čtyřletém vztahu. Podle toho, co Keira občas vypustí do světa, je u nich doma veselo. Během těhotenství prohlásila, že ona jí za dva, zatímco její manžel za dva pije. Dost možná si tedy za těch 9 měsíců vypěstoval slušnou náklonnost k alkoholu.

Související články

Další články